Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Producenci

Pady diamentowe

Czy Pady Diamentowe są remedium na wszystkie problemy z utrzymaniem czystości posadzek ?

 

Śmiem twierdzić, że Pady diamentowe jawią się być swego rodzaju Perpetum Mobile naszej branży. Kupują wszyscy, którzy tylko dostali od klienta temat a mianowicie: "proszę doprowadzić posadzkę do stanu sprzed 10 lat". 

Klient nasz pan więc w te pędy dostarczamy odpowiedni kawał nasączonej diamentami gąbki i z miną znawcy obwieszczamy wszem i wobec "Panie Klient melduję wykonanie zadania". 

Warto w tym momencie odpowiedzieć sobie na pytanie czy i jakim jesteśmy sprzedawcą i czy to nie jest odpowiedni moment by powiedzieć Klientowi, że 10 letnia posadzka, szczególnie gorszej jakości, nadaje się raczej do wymiany niż do renowacji. Szczególnie kiedy przed nami obsługą obiektu zajmowało się "naście" Firm, czasem mających mało wspólnego z profesjonalizmem. 

Oczywiście dostrzegam zalety tej technologii niemniej jednak mam świadomość, że "cudowna technologia" nie istnieje a Utrzymanie Czystości jest procesem wymagającym doboru więcej niż tylko jednego składnika.

Nie jestem producentem padów diamentowych więc z pełną świadomością stwierdzam: używać ale , że kiedy one nie wystarczą nic innego już nie pozostanie i mamy marne szanse na zadowolenie Klienta.

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl