Informujemy, że w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego czas oczekiwania na przesyłki może ulec wydłużeniu. Za utrudnienia przepraszamy i życzymy wszystkim dużo zdrowia:)

Dlaczego warto stosować aktywną pianę do mycia samochodu?

Coraz więcej kierowców decyduje się na używanie chemii profesjonalnej, aby zadbać o czystość auta bez ryzyka uszkodzenia powłoki karoserii. Wśród najchętniej wybieranych środków warto zwrócić uwagę na aktywną pianę do mycia samochodu.

Jest to specyfik produkowany na bazie specjalnie dobranych substancji aktywnych, które usuwają nawet najbardziej problematyczne zabrudzenia. Należy podkreślić, że środek ten może być stosowany nie tylko do mycia samej karoserii, ale także do czyszczenia części plastikowych i chromowanych. Z powodzeniem można go używać wewnątrz auta, wybierając odpowiednie czyściwo przemysłowe. W przeciwieństwie do tanich specyfików nieprzeznaczonych do pielęgnacji lakieru jest to produkt, który nie powoduje efektu matowienia. Aktywna piana do mycia samochodu z jednej strony pozwala w szybkim czasie usunąć zabrudzenia, a z drugiej jest skuteczna w roli zabezpieczenia przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV. Jej kompleksowe działanie jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających kierowców.

Rodzaje aktywnych pian do mycia samochodu

Obecnie można wyróżnić cztery główne rodzaje aktywnej piany do mycia samochodu:

  • piana do mycia wstępnego – skuteczna w usuwaniu powierzchniowych zanieczyszczeń,
  • piana aktywna do ciężkich zabrudzeń – efektywnie eliminuje każde zabrudzenie,
  • piana aktywna do ciężarówek – usuwa nawet odłamki asfaltu czy smoły,
  • piana aktywna z woskiem – dodatek w postaci wosku zapewnia lakierowi odpowiednią konserwację i jeszcze lepiej zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi.

Znaleziono 8 produktów