Informujemy, że w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego czas oczekiwania na przesyłki może ulec wydłużeniu. Za utrudnienia przepraszamy i życzymy wszystkim dużo zdrowia:)

Nowoczesny sklep internetowy z chemią samochodową

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego z Poznania specjalizującego się w sprzedaży profesjonalnej chemii samochodowej. Można u nas kupić pianę aktywną dostosowaną zarówno do czyszczenia wstępnego, jak i usuwania trwałych zabrudzeń. Zachęcamy również do odwiedzin punktu stacjonarnego – Poznań, to tutaj nas znajdziesz! Jako nowoczesny sklep internetowy z chemią samochodową regularnie poszerzamy swój asortyment, oferując środki dostosowane nie tylko do czyszczenia karoserii, ale również wnętrza auta. Nasza chemia samochodowa pochodzi od sprawdzonych producentów i jest bezpieczna dla delikatnej powłoki lakieru. Z pomocą wielu środków można zadbać o kompleksową pielęgnację karoserii z uwzględnieniem zabezpieczenia jej przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą każdego, kogo interesuje profesjonalny asortyment czyszczący, jaki proponuje renomowany producent chemii samochodowej.

Dlaczego chemia samochodowa jest niezbędna do czyszczenia auta?

Wielu kierowców, kierując się oszczędnością, decyduje się na czyszczenie samochodu płynami do zmywania naczyń, środkami do mycia podłóg czy specyfikami do czyszczenia kuchni lub łazienek. W rzeczywistości profesjonalna chemia samochodowa jest niezastąpiona, a stosowanie tańszych zamienników może skutkować zniszczeniem karoserii. Dzięki pianie aktywnej można pozbyć się brudu bez niepożądanego efektu matowienia czy poważniejszych uszkodzeniach poszczególnych elementów. Zwykłe środki czyszczące często zawierają ocet, który w szybkim czasie może przyczynić się do powstania korozji. Domowe preparaty pielęgnacyjne nierzadko mają właściwości wybielające, co zwiększa ryzyko wystąpienia trwałych odbarwień na karoserii. Z kolei mleczka kuchenne zawierają drobinki substancji ściernych – efektem jest widoczne uszkodzenie lakieru i elementów plastikowych. Lepiej zdecydować się na profesjonalną chemię samochodową, aby uniknąć niepożądanych zniszczeń.

Znaleziono 20 produktów